Restrukturyzacja / oddłużanie

Na skutek wielu różnych czynników może dojść do utraty płynności finansowej przedsiębiorstwa. Przyczyną takiej sytuacji może być na przykład nierzetelny kontrahent zalegający z należnościami, jak i nieprawidłowa organizacja i zarządzanie firmą. Gdy sytuacja ta utrzymuje się przez dłuższy czas, przedsiębiorcy najczęściej decydują się na ogłoszenie upadłości. Przygotowaliśmy dla Państwa ofertę usług naprawczych jak na przykład restrukturyzacja firm i oddłużanie osób prywatnych. Są to usługi kompleksowe dedykowane klientom indywidualnym oraz podmiotom gospodarczym.

Nasze programy restrukturyzacyjne i oddłużeniowe umożliwiają podmiotom dotkniętym brakiem płynności finansowej skuteczne oddłużanie oraz dalsze prowadzenie działalności i obsługę zobowiązań przy ponoszeniu niższych kosztów bieżących (na co pozwalają wykorzystane przez nas metody restrukturyzacji).

Na podstawie dokonanej analizy dobieramy indywidualne rozwiązania dopasowane do potrzeb naszych klientów. Dążymy do pomniejszenia zadłużenia. Zarządzamy zobowiązaniami z wykorzystaniem bieżących przychodów. Zapewniamy dostęp do finansowania lub pożyczki.

Jesteśmy do dyspozycji, aby bezpłatnie przeanalizować Państwa sprawę [Skontaktuj się z nami]

Swoją ofertę kierujemy do klientów z wielu regionów Polski, gdzie posiadamy swoje oddziały. Mogą Państwo skorzystać z naszej pomocy zarówno w Bytomiu, Chorzowie, Katowicach, jak i w Warszawie, Poznaniu, Krakowie, Wrocławiu czy też w Gdańsku.


Co mogą Państwo zyskać, powierzając nam oddłużanie firm i osób prywatnych?

  • bezpłatna analiza sprawy,
  • rozwiązania dopasowane do indywidualnego zapotrzebowania,
  • utrzymanie pozytywnych relacji z kontrahentami,
  • finansowanie i pożyczka na atrakcyjnych warunkach dopasowanych do danej sytuacji finansowej.

Zgłoszenie wierzytelności
Zgłoszenie dłużnika
Sprawdzenie Dłużnika

Kliknij Tutaj

Masz sprawę do windykacji
Zostaw nr telefonu
Oddzwonimy

Kliknij Tutaj

Chcesz zyskać odszkodowanie
Zostaw nr telefonu
Oddzwonimy

Kliknij Tutaj

 

tel: + 48 32 787 64 40  tel:  + 48 32 388 80 10  email: biuro@dccfinanse.pl